kurumsalsurdurulebilirlik.com

Kurumsalsurdurulebilirlik.com Türkiye’de gerçekleştirilen sürdürülebilirlik uygulamalarının yer aldığı bir iletişim platformudur. Kurumlar bu mecra sayesinde, geleneksel iletişim kanallarında yer almayacak tür ve detayda bilgiyi sürdürülebilirlik performanslarıyla ilgilenen tüm paydaş kitlelerine bütüncül, güncel ve en kolay şekilde sunma olanağı bulmaktadır.

Kıymet-i Harbiye Yönetim Danışmanlık ve Global Reporting Initiative (GRI) arasında imzalanan GRI Bölgesel Veri Ortaklık Anlaşması uyarınca hayata geçirilen kurumsalsurdurulebilirlik.com, GRI Sürdürülebilirlik Veribankası’na Türkiye’de gerçekleştirilen raporlama ve sürdürülebilirlik uygulamaları hakkında bilgi akışı sağlarken yerel iletişim çalışmalarının gerçekleştirilmesi görevini de yürütmektedir.

Kurumsalsurdurulebilirlik.com ve kullanıcılarına sunduğu olanaklar hakkında detaylı bilgi almak için info@kurumsalsurdurulebilirlik.com adresinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Kıymet-i Harbiye Hakkında

2009 yılında İstanbul’da kurulan Kıymet-i Harbiye sürdürülebilirlik yönetimi alanında hizmet veren bir yönetim danışmanlık şirketidir. Birçok sektörde faaliyet gösteren Türkiye’nin öncü şirketlerine hizmet sağlayan Kıymet-i Harbiye, Ağustos 2012 itibariyle GRI Bölgesel Veri Ortağı olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Kıymet-i Harbiye hakkında detaylı bilgiye www.kiymetiharbiye.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Tüm sorularınız için: info@kurumsalsurdurulebilirlik.com